Війна в Україні

У відеогрі Marvel’s Spider-Man 2 створили цілий український район

today22 Жовтня, 2023 88

Background
share close

Студія Insomniac Games у співпраці з Marvel Games 20 жовтня випустила другу частину хіта PlayStation Marvel’s Spider-Man 2. Вона показує пригоди Пітера Паркера та його товариша Майлза Моралеса.

Однією з перших локацій у грі, доступній для дослідження, є “Маленька Одеса” – український район у Нью-Йорку з синьо-жовтими прапорами, магазинами та іншими закладами, підписаними українською мовою.

У районі “Маленької Одеси” розташовані магазини одягу та продуктів з українською тематикою, а також православну церкву. Також гравці можуть помітити український банк та ресторан “Тризуб”.

Розгойдуйтеся, стрибайте та використовуйте нові павутинні крила, щоб подорожувати марвелівським Нью-Йорком, швидко перемикаючись між Пітером Паркером та Майлзом Моралесом, щоб випробувати різні історії та нові епічні сили, – йдеться в описі до гри на сайті студії.

Гравці вже встигли помітили вивіски різних закладів, серед них:

  • The Tryzub;
  • Kyiv Clothing Co.;
  • Лікарня;
  • Аптека;
  • “Українські продукти”.

Проте не з усіма українськими назвами розробники Marvel’s Spider-Man 2 впоралися – наприклад, магазин продуктів “Склепочок” посилається на польське слово sklep (укр. “магазин”). Так само у грі присутній бар під назвою “Бара”.

Український район / Скрін з гри

Вочевидь, розробники додали “Маленьку Одесу” на підтримку України у війні проти росії. Водночас варто зазначити, що у Marvel’s Spider-Man 2 немає української локалізації, а є російська.

У гру можна зіграти на консолях PlayStation 5 з 20 жовтня. Вартість стандартної гри – 2299 грн, а Deluxe Version – 2599 грн.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%