Війна в Україні

У ВР можуть скасувати відстрочку від мобілізації тих, хто здобуває більше однієї освіти

today1 Вересня, 2023 70

Background
share close

У ВР планують вносити зміни у законодавство через зловживання, оскільки зросла кількість абітурієнтів та студентів віком 30-35 років. Про це повідомив представник Зеленського у Раді Федір Веніславський.

Федор Веніславський є членом парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, пишуть Українські новини.

Веніславський вважає, що абсолютно справедливо в умовах війни обмежити однією вищою освітою, йдеться в інтерв’ю.

Якщо людина здобуває третю, четверту вищу освіту, то це точно не може бути підставою для відстрочки під час воєнного стану.

З перших днів війни, ви ж пам’ятаєте, ми про це говорили, різко збільшилась кількість абітурієнтів 30-35, котрі почали раптом здобувати знання на денній формі навчання. З точки зору законодавства таке право передбачено. Людина навчається на денній формі у будь-якому віці і має право на відстрочку, але ми розуміємо, що є зловживання… Навіть в багатьох закордонних вищих навчальних закладах відкрили цілі факультети, тому що це заробляння грошей, та і в Україні також почали відкривати. Це те, що потребує редагування, оскільки ми розуміємо, що є зловживання”, – каже нардеп.

Також Федір Веніславський додав: “Я думаю, що абсолютно справедливо в умовах війни обмежити однією вищою освітою. Якщо людина здобуває третю, четверту вищу освіту, то це точно не може бути підставою для відстрочки під час воєнного стану”.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%