Корисна інформація

Як заспокоїти дітей під час війни? Список корисних порад

today26 Лютого, 2022 1240 1

Background
share close

Як правильно пояснити дитині про те, що зараз – йде війна, що тривожна сирена, вибухи та постріли – це знак йти до укриття, а головне – як заспокоїти? Ось декілька корисних порад.

Дитяча психіка – найвразливіша. Діти добре відчувають будь-які зміни в поведінці своїх батьків, навіть якщо ті вдають, що нічого не відбувається, повідомляє телеграм-канал Ukraine NOW.

Ні в якому разі не приховуйте правди, будьте відвертими, не вигадуйте свої варіанти подій, а головне – запевніть їх у тому, що зробите все, аби їх захистити.

як заспокоїти дітей під час війни поради

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

як допомогти військовим

Корисна інформація

Як допомогти українським військовим? Ось список того, що ви можете зробити

Очевидно, що допомога українській армії – це пріоритет кожного свідомого громадянина. Навіть найменші кроки можуть дати чимало користі, якщо вони масові. Пропонуємо низку варіантів, до яких ви можете долучитися особисто. Фінансова допомога Офіційні реквізити спецрахунку Нацбанку для сбору коштів на потреби армії: UA843000010000000047330992708 Перерахувати кошти з ЄПідтримки для фонду "Повернись живим" через Portmone, задонатити фондам Армія SOS чи Крила Фенікса Допомога діями Виявляти ворожі мітки (хрест, коло, тощо) на дорогах […]

today25 Лютого, 2022 679 1 2


Слухай так, як тобі зручніше

0%