Новини кіно та ТБ

Голлівудський шик: сукня Андре Тана відкрила Каннський кінофестиваль

today17 Травня, 2024 36

Background
share close

Елегантний образ блогерки Марії-Гражини Чаплін на червоному хіднику можна сміливо вносити в категорію найкращих луків вечора!

Голлівудський шик: сукня Андре Тана відкрила Каннський кінофестиваль

Марія-Гражина Чаплін в сукні від Андре Тана / Джерело: Прессслужба

14 травня стартував Каннський кінофестиваль – одна з найпрестижніших подій у світі кінематографа. Ключовим моментом цьогорічного фестивалю став показ фільму “Фуріоза: Шалений Макс. Сага” з Анею Тейлор-Джой та Крісом Гемсвортом в головних ролях, який зірвав у публіки шестихвилинні овації.

Хайлайтом червоної доріжки до кінострічки, яка облетіла всі світові видання, стала українська сукня.

Каннський кінофестиваль-2024: Марія-Гражина Чаплін в сукні від Андре Тана - фото 613769
Каннський кінофестиваль-2024: Марія-Гражина Чаплін в сукні від Андре Тана / Пресслужба

Відома міжнародна продюсерка українського походження, засновниця “Оскару для блогерів” WIBA Awards (Most Influential personalities in social media) Марія-Гражина Чаплін вийшла на червону доріжку у сукні дизайнера Андре Тана.

Канни-2024: сукня від Андре Тана - фото 613770
Канни-2024: сукня від Андре Тана / Пресслужба

Андре Тан розповів, що ця сукня – з лінійки вечірніх образів Atelier Andre Tan, яку дизайнер представляв в шоурумі в Парижі, з колекції під назвою “Глибокий океан”.

МОРЕ І ВОДА ЗАВЖДИ ОЧИЩУЮТЬ ЛЮДЕЙ ТА ПРОСТІР НАВКОЛО НАС. ЦЕ САМЕ ТЕ, ЧОГО ПОТРЕБУЄ НАША КРАЇНА ЗАРАЗ: НЕ ТІЛЬКИ ДОПОМОГИ, А Й ОЧИЩЕННЯ. ВЛАСНЕ, ЦЯ ІДЕЯ І СТАЛА НАТХНЕННЯМ ДЛЯ КОНЦЕПЦІЇ ТА КОЛЬОРОВИХ РІШЕНЬ КОЛЕКЦІЇ, – РОЗПОВІВ ТАН.

Дизайнер називає “великою честю” те, що Марія-Гражина Чаплін обрала сукню українського дизайнера, адже fashion-спільнота завжди уважно слідкує за хроніками та червоними доріжками Каннського фестивалю.

Я ВВАЖАЮ, ЩО ЦЕ ЗНАК УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОДИ В ЦІЛОМУ, – КАЖЕ ТАН.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%