Новини

Німецький дизайнер щодня викладає ліфтолуки на підтримку України

today30 Червня, 2022 105

Background
share close

Сьогоднішній день не став винятком

Новини шоу-біз
Британський дизайнер створює жовто-блакитні образи © instagram.com/frankpeterwilde
Німецький стиліст та дизайнер Френк Уайлд з 24 лютого щодня викладає у своєму профілі у Instagram жовто-блакитні образи на підтримку України. Дизайнер використовує одяг у жовтих та блакитних кольорах, український прапор, атласні стрічки, квіти, футболки з популярними фразами. Уайлд робить фото у ліфті і сьогоднішній день не став винятком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Раніше Уйалд працював і в Україні, і в Росії, і в Польщі. Дизайнер підтримує Україну, виступає проти РФ та засуджує її дії. Свої фото стиліст супроводжує хештегами, зокрема #СлаваУкраїни, #SrandWithUkraine, #stopputin.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

Французька художниця поєднала українські фотографії війни з відомими картинами (ФОТО)

Художниця створила цілу серію робіт на підтримку України Робота французької художниці Фанні Лешевальє © instagram.com/fanny_lechevalier_l Французька художниця Фанні Лешевальє створює незвичайні картини, які розповідають про війну в Україні. Художниця створила серію робіт, в яких поєднано фотографії українських та іноземних фотографів із різних куточків нашої країни з відомими картинами.                 У коментарях під роботами люди зазначають, що важливо зрозуміти справжню цінність творчості, дякують Фанні за […]

today30 Червня, 2022 96


Слухай так, як тобі зручніше

0%