Музичні новини

Лірична прем’єра “Замість сповіді” від військового Vyshebaba (Відео)

today25 Вересня, 2023 47

Background
share close

Український військовий Vyshebaba все частіше радує своїх побратимів та слухачів новими віршами та треками. Цього разу він зняв ліричний кліп до треку “Замість сповіді”.

Командир відділення ЗСУ у 68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша Павло Вишебаба запрем’єрив новий трек. Переглянути ролик можна на YouTube.

За словами виконавця, на тему сповіді наштовхнув його позивний у війську – Капелан. У Біблії є відомий вислів: “Лікарю, вилікуй себе самого”. Логічним здається, що Капелан мав би сам до себе прийти на сповідь.

Кажуть, на війні немає атеїстів, та я би уточнив – на війні складно знайти людину, яка б не замислювалася про бога чи життя після смерті, – каже Павло Вишебаба.

Тож вірш написаний, як звернення зневіреного до пастора. Та слухач сам може обрати, до кого націлена ця сповідь – до реального сповідника чи до свого внутрішнього – тієї частини всередині, яка хоче вірити.

Хай не посланцю від бога, без образ, капелане, я кажу тобі як брату: як же хочеться пожити інший раз, як же інколи не хочеться вмирати, – йдеться у вірші.

Лейбл Enko провів конкурс серед бітмейкерів на створення аранжування для цього вірша. У конкурсі переміг Діма Левченко, так зʼявився трек “Замість сповіді”.

Нагадаємо, що окрім служби Павло Вишибаба є ще поетом, музикантом і громадським активістом. Він автор книги-бестселера “Тільки не пиши мені про війну”, перші 15000 примірників якої розкупили за рекордні 15 днів.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%