Музичні новини

ONUKA переїхала до старовинного дому дідуся у Чернігові

today4 Серпня, 2022 57

Background
share close

Син співачки представляє п’яте покоління, яке житиме у цьому будинку

ONUKA
ONUKA з сім’єю у старовинному будинку дідуся © instagram.com/happydarina
Співачка ONUKA розмістила у своєму Instagram зворушливі фото з будинку дідуся у Чернігові. Свої фото вона підписала такими фразами: “Можуть забрати життя, але не мрію” та “Жити. Всупереч. В сьогодні. В Че”. 

 

 

 

У коментарях шанувальники співачки та її чоловіка, а також зіркові колеги підтримали рішення про переїзд до будинку дідуся. Реставрацією будинку співачка займалася близько року та ще раніше говорила про намір переїхати до Чернігова. Будинку понад ста років. Раніше ONUKA розповідала, що її син стане п’ятим поколінням, яке житиме у цьому домі. Співачка також говорила про те, що планує зробити в будинку музей-лекторій із різними творчими вечорами та навчальними програмами з безкоштовним входом.

 

 

Нагадаємо, раніше ONUKA повернулася з благодійного туру по США. З такої нагоди вона провела фотосесію із сином у пшеничному полі.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

пес патрон

Музичні новини

“Рішучіший, ніж Макрон”: Гурт Karta Svitu випустив пісню про пса Патрона (ВІДЕО)

Відомий пес Патрон став не лише героєм мемів, але ще і головним дійовим персонажем нової композиції. Як от в однойменній пісні гурту Karta Svitu. Український музичний гурт Karta Svitu, створений Іваном Маруничем у 2020 році, випустив пісню "Пес Патрон" про найвідомішого собаку-сапера, пише Уніан. "Пес Патрон став не просто одним із символів боротьби українців і запорукою щоденного підняття бойового духу. Але і законодавцем моди: "патронами" стали називати мало не всіх […]

today3 Серпня, 2022 71 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%