Музичні новини

Пісня “Інше місто” гурту Dakh Daughters стала саундтреком серіалу “Перевізниця”

today22 Лютого, 2024 110

Background
share close

Український музичний колектив Dakh Daughters потішив своїх шанувальників новим кліпом на пісню “Інше місто”. Вона стала головною музичною темою в серіалі “Перевізниця”.

Цей трек став першим випадком у творчому доробку гурту, коли їхня музика стала важливим звуковим супроводом українського серіалу, що отримав широку міжнародну популярність.

“Знаємо, що для багатьох українців ця пісня давно стала саундтреком до власного життя, бо так багато людей є вимушено переміщеними і втрачають зв’язок зі своїм містом, домом. В декого дома і рідного міста вже просто немає… Тому так важливо, що зараз, в умовах війни, створюються актуальні та якісні проєкти, які представляють Україну у світі. Бажаємо, аби “Перевізниця” вдало поподорожувала і історії українців побачили якомога більше людей по всьому світу”, – поділилася міркуваннями учасниця гурту Dakh Daughters Соломія Мельник.

Dakh Daughters – Інше місто: дивіться кліп на саундтрек до серіалу “Перевізниця”

Промокліп на пісню “Інше місто” побудований на кадрах серіалу “Перевізниця”. Він уже зібрав численні захоплені відгуки від глядачів.

Українська прем’єра серіалу відбудеться 25 лютого о 18:00 на телеканалі СТБ, а також його трансляція запланована на деякі з найбільших європейських телеканалів, що дозволить історіям українців звучати ще ширше й досягати аудиторії по всьому світу.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%