Музичні новини

Пивоварова та Барських вивчатимуть у школах: які пісні потрапили у підручник

today15 Вересня, 2023 181

Background
share close

У сучасних підручниках з української мови для учнів 6 класів з’явилися рядки з пісень Макса Барських та Артема Пивоварова. Українці неоднозначно відреагували на таку ініціативу.

Українські виконавці Артем Пивоваров та Макс Барських потрапили до підручників з української мови. Тепер пісні артистів вивчатимуть у школах.

До шкільної книжки потрапили уривки пісень “Маніфест” Пивоварова та “Буде весна” Барських. З ними будуть працювати учні шостих класів, які навчаються за оновленою шкільною програмою. Вправу з піснями Барських та Пивоварова можна знайти у підручнику, який складали Володимир та Олександр Заболотні, на 236 сторінці.

Рядки з треку “Буде весна”:

Хай буде весна,
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.
Україна – це наша земля.

Уривок з пісні “Маніфест”:

Жовто-блакитне серце
І плаче, і сміється.
Жовто-блакитне серце
Ніколи не здається.
В кожній новій події
Там є моя надія.

Учні мають виконати кілька завдань, працюючи в парі. У першій частині – виписати з уривків пісень одне словосполучення з присвійним займенником і провідміняти його письмово. У другій – потрібно виписати усі займенники з тексту пісень.

Вправа з підручника / Підручник української мови

Чимало користувачів негативно відреагували на таку новину. Частина людей стверджує, що в Україні є більш гідні претенденти, ніж Барських та Пивоваров

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%