Музичні новини

SKYLERR і Нікіта Кісельов випустили романтичний сингл “Ліфт”

today17 Листопада, 2023 119

Background
share close

Найромантичніший співак Нікіта Кісельов разом з українською виконавицею SKYLERR заспівали дуетом. Вони вразили мережу зворушливою композицією “Ліфт”.

У пісні “Ліфт” виконавці змогли передати своїм чутливим співом емоції двох закоханих, для яких час зупиняється, коли вони потрапляють в обійми одне одного.

Для закоханої пари весь світ зменшується до маленької кабіни ліфта. Ліфта, що зупинився між поверхами, але їх це аніскільки не хвилює, адже в цей момент у них є найголовніше в житті – взаємне кохання. Воно рятує кожного в парі від жорстокості сьогодення та надає сенс життю.

На сніпет цією пісні в інстаграм я отримав багато позитивних відгуків та коментарів, з одним питанням: коли вийде повна версія. Тому зараз, під час прем’єри мені дуже приємно, що ми зі Skyller зможемо порадувати наших слухачів та подарувати тепло цієї композиції всім закоханим, – прокоментував прем’єру Нікіта Кісельов.

Так ніжно, глибоко і водночас простими словами написати про кохання, що рятує та об’єднує життя двох в одне, може написати тільки Нікіта. Адже його пісні не створюються штучно, а народжуються у самому серці музиканта. Це доведено такими композиціями, як “Романтично”, “Станція Любов”, “Два ліхтарі” та “Квартира 156”, які є уособленням історій про щирі почуття.

Я закохалася в цю пісню з перших нот і слів. Співалася вона разом з Нікітою душею, пронизуючи всі наші потаємні закутки серця. Раджу слухати її зі своїми коханими, заплющивши очі, – SKYLERR про дуетну пісню “Ліфт”.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%