Музичні новини

Стали відомі подробиці концерту Тейлор Свіфт, під час якого померла фанатка

today19 Листопада, 2023 81

Background
share close

Тейлор Свіфт вимушена була скасовувати наступний концерт та перенести його на інший день.

Днями  у Ріо-де-Жанейро на стадіоні Nilton Santos стало погано 23-річній прихильниці співачки. Дівчину відвезли до лікарні, але врятувати її лікарі не змогли. Повідомлялося, що дівчина померла від зупинки серця.

Як стало відомо пізніше, під час цього концерту у п’ятницю на вулиці стояла нестерпна спека. На стадіоні температура досягла 40 градусів, але фанатам заборонили проносити власні пляшки з водою. Під час виступу Свіфт її прихильники почали скандувати: “Вода!”. Почувши благання про воду співачка перервала свій виступ, щоб допомогти своїм шанувальникам та роздати воду людям. Також команда співачки ходила серед фанатів та роздавала чашки з водою.

Дівчина, яка загинула через спеку, до концерту опублікувала відео у своєму Instagram, в якому вона показала, що на стадіоні було 35C. Вона також розповіла, що їй довелося чекати в черзі з 11 ранку, щоб пройти на стадіон. Дівчина обмахувалася віялом, ховаючись під парасолькою. Як пишуть місцеві ЗМІ, екстрені служби у той день неофіційно оголосили про 1000 випадків непритомності під час концерту Тейлор Свіфт. Пізніше стало відомо, що співачка скасовувала свій наступний концерт у суботу, але повідомила, що проведе шоу у неділю.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%