Музичні новини

TamerlanAlena презентували трек про силу кохання (аудіо)

today18 Листопада, 2022 118

Background
share close

TamerlanAlena не з чуток знають, як кохання рятує у складні часи

TamerlanAlena
TamerlanAlena © пресслужба
Дует TamerlanAlena презентували пісню “Кохай” — про віру та любов у серці, які змушують продовжувати жити далі. Це пісня-побажання безумовних, щирих емоцій в теперішні часи, що так необхідні всім українцям зараз.

 

Віра, любов і надія — сила, якою може пишатись кожен українець. Ми маємо тримати ці почуття в своїх серцях, щоб витримати та мати змогу боротися далі. Важливо зберегти ось це тепло всередині, яке зігріє в найважчі дні зими,

— розповідають TamerlanAlena.

 

У синглі “Кохай” TamerlanAlena продемонстрували своє фірмове звучання у стилі діп-хаус. Артисти впевнені, що їхній трек вилікує внутрішні переживання та допоможе знайти безпечне місце в своєму серці у цей страшний час.

 

TamerlanAlena не з чуток знають, як кохання рятує у складні часи. Як і більшості родин України, на початку повномасштабної війни парі довелось роз‘їхатись заради безпеки.

Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищав рідну землю зі зброєю в руках. Співак знаходився в найгарячіших точках Київської області — разом з армією відбивав атаки окупантів і здійснював евакуацію населення.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%