Світське життя

Леонардо Ді Капріо пожертвував Україні рекордну суму

today9 Березня, 2022 305

Background
share close

Актор з українським корінням знає про жахи війни за розповідями мами та бабусі

Леонардо Ді Капріо
Леонардо Ді Капріо © gettyimages.com

Світові зірки продовжують фінансово і морально підтримувати Україну у війні з окупантами. Оскароносний Леонардо Ді Капріо також не залишився осторонь і пожертвував українській армії рекордну на сьогодні суму від фізичної особи — 10 мільйонів доларів. Про це повідомляє GSA News.

Актор неодноразово розповідав, що у нього є українське коріння — бабуся Олена Смирнова (1915-2008) колись жила в Одесі, а його мама Імерлін народилася в Німеччині в1943 році в бомбосховищі під час авіанальоту. Тому про жахи війни він неодноразово чув безпосередньо від близьких.

Леонардо Ді Капріо є послом доброї волі ООН з 2014 року і часто підіймає питання про проблеми клімату. Організаціям, відповідальним за екологію, він вже пожертвував понад 13 мільйонів доларів. Зазначимо, що публічно про пожертвування ЗСУ актор поки не заявляв, про це повідомляють іноземні ЗМІ.

 

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

“За правду, свободу… нам крила не зламати”: MELOVIN написав пісню під час війни

Артист, перебуваючи у Львівській області, зняв live-відео на пісню "Не зволікай" MELOVIN — нова пісня під час війни © MELOVIN, youtube.com Співак MELVIN під час військових дій, які зараз тривають на території України, написав пісню "Не зволікай". У ній артист передав всі емоції, які відчуває він і всі українці в складні часи. До цього треку MELOVIN склав звернення. “У ніч з 23 го на 24 лютого я не спав. Я відкрив […]

today9 Березня, 2022 446 2


Слухай так, як тобі зручніше

0%