Світське життя

У США концерти Тейлор Свіфт породили сейсмічну активність

today4 Серпня, 2023 56

Background
share close

Концерти Тейлор Свіфт в американському місті Сіетл викликали сейсмічну активність, еквівалентну землетрусу силою 2,3 бала. Дані були записані під час аншлагового туру Swift Eras на Lumen Field 22 і 23 липня.

Сейсмолог Джекі Каплан-Ауербах сказала, що активність спричинили фанати Свіфт або звукова система. Шоу побило попередній рекорд у Сіетлі, відомий як “Звіротрусі” у 2011 році. Про це пише BBC.

Всього заходи відвідало близько 144 тисяч шанувальників. Співачка запалила публіку на стадіоні Lumen Field, відтак глядачі підспівували, танцювали, аплодували та кричали дуже гучно.

Я зібрала дані з обох вечорів концерту і швидко помітила, що вони явно однакові, – сказала сейсмолог. Якщо я накладу їх один на одного, вони будуть майже ідентичні.

До слова, у 2011 році в Сіетлі відбувся “Звіриний землетрус”. Його спричинили вболівальники команди “Seattle Seahawks” на матчі з американського футболу. Фани не змогли стримати емоції, коли гравець Маршон Лінч несподівано заробив 6 очок. Так його клуб здобув перемогу у грі проти чинних чемпіонів “New Orleans Saints”.

Як виявилось, різниця між землетрусами під час матчу та концертів артистки склала лише 0,3 бала, однак тряска була вдвічі сильнішою, що “абсолютно подвоїло ефект”.

Концерт Тейлор Свіфт у Сіетлі- фото 528733

Концерт Тейлор Свіфт у Сіетлі / Erik Bartlett

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%