Світське життя

Українські дизайнерки візьмуть участь у Лондонському тижні моди

today2 Лютого, 2024 40

Background
share close

17 лютого відбудеться третій спільний показ українських fashion брендів на London Fashion Week. TAMAR KEBURIA, J’AMEMME та GASANOVA представлять свої колекції в рамках UFW International Season FW24−25.

Це станеться за підтримки British Fashion Council та Ukrainian Fashion Week в рамках програми USAID Конкурентоспроможна економіка України.

Третій спільний показ українських fashion брендів на London Fashion Week відбудеться 17 лютого. Дизайнерки TAMAR KEBURIA, J’AMEMME та GASANOVA представлять свої колекції в рамках UFW International Season FW24−25.

Для мене велика честь представляти Україну та ділитися історією людей, які постраждали від війни за останні два роки. Моя колекція FW24−25 Reflections – це відлуння моїх власних переживань: двічі переживши досвід війни, я вкладаю у кожну модель своє глибоке розуміння долі переміщених осіб. Кожен образ колекції розповідає історію стійкості, ілюструючи багатогранність людських доріг, що нас зближують. Цей показ виходить за рамки звичайного модного шоу, це важлива заява про прагнення до емпатії у світі, що страждає від протиріч, – поділилася засновниця і креативна директорка TAMAR KEBURIA Тамріко Кебурія.

Попри російсько-українську війну, українські дизайнери продовжують творити, демонструючи стійкість всієї fashion індустрії України, і Ukrainian Fashion Week продовжує підтримувати їх у четвертому International Season.

В умовах сучасної реальності в Україні, життя стає складним, зокрема, і для творчих людей. Участь у тижні моди – це наш рупор, наш спосіб заявити світові, що українці, зокрема, українські жінки не будуть мовчки стежити за тим, що відбувається. Жінка з перцем – героїня нашої колекції, сильна як ніколи. Вона не хоче відчувати жалість до себе, але готова прийняти підтримку. Так само як і Україна, – сказала засновниця і креативна директорка GASANOVA Ельвіра Дамірова.

Для українських дизайнерів створення нових колекцій – це їх протистояння руйнівній силі війни.

Наша колекція є візуальною одою красі та різноманітності природи, втіленою через призму мистецтва. Вона стала ілюстрацією особливого зв’язку між актом творення людини та навколишнім середовищем. Ми зобразили це через колірні контрасти та форми, натхненні роботами українського ілюстратора Охріма Судомори, роботи якого розкривають світ міцел. Використання інноваційних технік плісирування дозволяє створювати виразні архітектурні форми, що відображають тісний зв’язок образів колекції з природою, – зазначила засновниця і креативна директорка J’AMEMME Юлія Ярмолюк.

Українські дизайнерки на Тижні моди - фото 537365

Українські дизайнерки на Тижні моди / UFW

До слова, на початку повномасштабного вторгнення, коли українські fashion бренди втратили можливість представляти свої колекції в Україні Ukrainian Fashion Week оголосив Ініціативу Support Ukrainian Fashion.

Нагадаємо, раніше в рамках UFW були представлені речі-трансформери.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%