Світське життя

“Як ніколи пишаюся тим, що я українка”: Міла Куніс та Ештон Кутчер записали відеозвернення

today5 Березня, 2022 703

Background
share close

Пара пожертвує Україні 3 мільйони доларів

Міла Куніс та Ештон Кутчер
Міла Куніс та Ештон Кутчер © instagram.com/aplusk
Американська актриса українського походження Міла Куніс та її чоловік Ештон Кутчер підтримали нашу країну у боротьбі з російською окупацією. У відеозверненні вони заявили, що пожертвують 3 мільйони доларів на гуманітарну допомогу, а також розпочали кампанію на GoFundMe зі збору коштів для підтримки українського народу.

 

Сьогодні я як ніколи пишаюся тим, що я українка. Події, що розгорнулися в Україні – руйнівні. У цьому світі немає місця для таких несправедливих нападів на людство,

— сказала Міла Куніс.

 

Кошти, зібрані на GoFundMe, підуть на допомогу організаціям Flexport.org та Airbnb.org, які працюють на місцях і надають допомогу нужденним. Flexport.org організовує доставку гуманітарної допомоги до місць розташування біженців у Польщі, Румунії, Угорщині, Словаччині та Молдові. Airbnb.org надає безкоштовне короткострокове житло біженцям.

Я, як ніколи пишаюся тим, що українка вийшла заміж за мене. У той час як ми є свідками мужності українців, ми також є свідками неймовірного тягаря тих, хто вибрав безпеку,

— відзначив Ештон Кутчер.

 

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

Вільний синій і бадьорий жовтий: Pantone присвятив два відтінки Україні

Фахівці Інституту кольору підтримали український народ Pantone присвятив кольори українському прапору © instagram.com/pantone В офіційному обліковому записі Pantone з'явилося фото соняшників на тлі синього неба та український прапор. Так компанія вирішила підтримати Україну, яка зараз бореться із російськими окупантами. Фахівці назвали відтінки freedom blue ("вільний синій") і energizing yellow ("бадьорий жовтий").

today4 Березня, 2022 219


Слухай так, як тобі зручніше

0%