Музичні новини

Франківський саундпродюсер Chychanovsky презентував зворушливу пісню “Сяю”

today28 Листопада, 2022 151 5

Background
share close

Івано-франківський музикант та саундпродюсер Євген Чичановський випустив нову композицію “Сяю”. Пісня народилася в час, коли на початку війни дружина та син Євгена поїхали за кордон.

Прем’єра пісні відбулася на YouTube-каналі Євгена. Він розповів, що на створення пісні наштовхнула відсутність його дружини та сина, які на початку війни вирушили за кордон.

“Коли на початку війни Настя та Даньою поїхали в Чехію на два місяці, я зрозумів як ціную і люблю їх. До війни я багато часу проводив на студії і не помітив як нас почали об’єднувати лиш кілька годин вдень. Я справді часто не помічав, як сяю коли вони поряд.

Я думаю, що Бог/Всесвіт/Вища Енергія чи хто як називає це – постійно дає нам уроки. І залежно від того, як успішно ми їх пройдемо – прокачаємо свій духовний інтелект. Якщо те, що я зрозумів і трансформував в пісню вам допоможе та відгукнеться – я буду радий! Цінуймо!” – прокоментував прем’єру Євген.

Слухайте пісню Chychanovsky – Сяю:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Співачка ONUKA презентувала кліп “Душа народу” до роковин Голодомору

Співачка ONUKA та митці Чернігівщини створили спільний музичний твір "Душа Народу". Дивіться неймовірний кліп та слухайте пісенну прем'єру! З нагоди роковин Голодомору Onuka презентувала творчу роботу "Душа народу". У відеокліпі помітні паралелі між двома злочинами, які коїла росія: Голодомором 1930-х років та вторгненням на територію України у 2022 році Музична робота "Душа Народу" створювалася за участі Чернігівського Академічного хору ім.Дмитра Бортнянського та хору старших класів "Провесінь" КЗПМО "Чернігівська музична школа №1 ім.Стефана […]

today27 Листопада, 2022 45 2


Слухай так, як тобі зручніше

0%