Новини кіно та ТБ

Українського режисера Мстислава Чернова запросили до складу Американської кіноакадемії

today28 Червня, 2024 12

Background
share close

Академія кінематографічних мистецтв і наук запросила приєднатися до неї 487 членів, серед яких 71 номінант на “Оскар” і 19 переможців. Одним із запрошених став український режисер Мстислав Чернов, а також Сергій Лозниця.

Усі митці, які підтвердять запрошення, візьмуть участь у голосуванні на наступній премії “Оскар”. Про це йдеться на сайті Академії.

Серед запрошених ще є акторки Лілі Гладстоун (“Вбивці квіткової повні”), Кетрін О’Хара (“Один вдома”), Сандра Гюллер (“Анатомія падіння”), Грета Лі (“Минулі життя”), кастинг-директори Діксі Чассей (“Дюна: Частина друга”), Луїс Росалес (“Кассандро”) та інші.

Ми раді вітати цьогорічний список нових членів Академії. Ці надзвичайно талановиті митці та професіонали з усього світу, які мали значний вплив на нашу спільноту кінематографістів, – зазначили у зверненні генеральний директор Американської академії кінематографічних мистецтв та наук Білл Крамер і президент Джанет Янг.

Ті, хто погодиться прийняти запрошення, зможуть брати участь у наступному голосуванні за переможців премії “Оскар”.

Сергій Лозниця - фото 542958

Сергій Лозниця

Нагадаємо, український документальний фільм режисера Мстислава Чернова “20 днів у Маріуполі” отримав “Оскар” 2024 року як найкращий повнометражний документальний фільм. Це перша українська стрічка, нагороджена премією Американської кіноакадемії.

Український режисер Сергій Лозниця, який отримав нагороду за найкращий документальний фільм Каннського кінофестивалю “Бабин Яр. Контекст” про вбивства євреїв нацистами в Києві в часи Другої світової війни, теж запрошений.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%