Музичні новини

Монатик сказав, скільки зібрав для України наймасштабніший благодійний тур

today18 Листопада, 2022 45

Background
share close

У цю суму входять гроші з концертів, партнерських проєктів та особисті кошти співака

Дмитро Монатик
Дмитро Монатик © instagram.com/monatik_official
Український співак MONATIK повідомив, скільки йому вдалося зібрати на благодійних заходах протягом дев’яти місяців повномасштабної війни. У своєму Інстаграмі мультиартист опублікував відео та пост, в якому розповів, що завдяки благодійному туру “ART Оборона”, партнерським проєктам та особистим коштам він зібрав понад 20 млн гривень (майже 500 тисяч євро). Ці гроші призначені для ЗСУ, а також українців, які постраждали від російської агресії.

 

Я дуже вдячний кожному, хто за весь цей період стає частиною ART Оборони та доєднується до культурного фронту. Я дякую організаторам наших благодійних турів, що в такий складний час нам спільно вдалося зробити наймасштабніший благодійний світовий тур на підтримку України!

— написав Монатик.

 

Дмитро також наголосив, що під час турів вони продовжують підтримувати економіку країни, сплачують податки та співпрацюють саме з українськими компаніями.

Подібні звіти ніколи не були моїми принципами. Весь час я вважав за краще робити гарні справи і не кричати про це. Проте розумію, що несу відповідальність перед кожним, хто приходить до нас на концерти та стає частиною нашого спільного фронту. ART Оборона продовжується! Постійно додатково ми придумуємо активності, що об’єднують і допомагають зібрати ще якомога більше коштів,

— повідомив співак.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Особиста історія чи загальний меседж в прем’єрі пісні Анни Трінчер “Зай”

Зворушлива композиція присвячена українкам, які перебувають за кордоном задля безпеки своїх дітей Анна Трінчер © пресслужба Дев’ятий місяць повномасштабної війни. Сотні тисяч українок перебувають за кордоном заради безпеки дітей, поки їхні чоловіки боронять Україну від ворога, та чекають на перемогу, аби повернутися в рідні домівки. Анна Трінчер презентувала свою нову пісню "Зай", яка передає почуття і бажання тимчасових переселенок, їхні страхи та переживання за своїх рідних, тугу за домом. Навіть, перебуваючи […]

today18 Листопада, 2022 55


Слухай так, як тобі зручніше

0%