Музичні новини

Одеський графер створив у Бакоті патріотичного кота-чарівника

today29 Січня, 2023 25

Background
share close

Герой малюнка проганяє орків чарівною паличкою.

Одеський графер створив у Херсоні патріотичного кота-чарівника

По всій Україні стає все більше патріотичних котів.

Команда Ігора Матроскіна “LBWS CAT UKRAINE”, представила на власній інстаграм-сторінці новий витвір.

Якщо точніше, то малюнок нанесений не на стіні, а металевій ширмі з лядою. Зліва причаївся мальований помаранчевий кіт із конусом чарівника й чарівною паличкою. Правіше від нього – напис “Вжух! Й орків нема“. Схоже, якщо відчинити, а потім зачинити ляду, то вийде такий собі мультфільм: фраза то зникатиме, то з’являтиметься.

instagram lbws_168

Під зображенням автор указав посилання на свій блог, а також інстаграм-сторінку “Культурного десанту”. Як зазначено в біо останнього, це – “об’єднання культурних діячів, які спеціалізуються на культурно-психологічному забезпеченні українців під час війни“.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

«Греммі-2023»: огляд номінантів на музичну премію

Вже наступного тижня, 5 лютого, відбудеться ювілейна 65-та церемонія вручення музичної премії «Греммі-2023». На арені Crypto.com у Лос-Анджелесі назвуть найкращі композиції року та імена найкращих виконавців. Транслювати захід обіцяють CBS і Paramount+. Варто зазначити, що за київським часом церемонія розпочнеться 6 лютого о 2-й годині ночі. Напередодні головної музичної події ми вирішили нагадати, хто претендує на статуетки в основних номінаціях премії, і на чию перемогу ставлять букмекери. Список номінантів на […]

today29 Січня, 2023 48


Слухай так, як тобі зручніше

0%