Шоубіз

Рейтинг Time: Брітні Спірс – найвпливовіша персона в світі

today11 Вересня, 2021 21

Background
share close

Американська співачка популярніша за медиків і розробників вакцин

Брітні Спірс
Брітні Спірс © gettyimages.com
Цікавий рейтинг опублікував авторитетний журнал Time. Згідно результатів опитування читачів на тему: кого ви вважаєте найвпливовішою персоною в світі, перемогу в рейтингу TIME100 здобула Брітні Спірс. Співачка, яка давно не випускає музичний продукт, залишається мега-популярною не тільки в США, але і за його межами.

Брітні Спірс

Бритни Спирс © instagram.com/britneyspears

 

Участь в голосуванні Time взяли 1,8 млн осіб, з них 72 тис вважають саме Брітні Спірс найвпливовішою в світі. Результати голосування читачів не дивні, адже боротьба співачки за свободу від опіки рідного батька не залишила байдужими багатьох. Навіть селебріті висловилися в підтримку Брітні і закликали світову громадськість зробити все можливе, щоб співачка позбулася нагляду батька довжиною в 13 років. У червні 2021 року Брітні Спірс виступила в суді, де розповіла, що всі ці роки перебувала в жорстких умовах. Історія Брітні Спірс для американців є показовою, адже в США існує серйозна проблема захисту людей з обмеженими можливостями.

Брітні Спірс

Кампанія на підтримку звільнення Брітні Спірс від опіки батька © gettyimages.com

У новому рейтингу друге місце посіли медики, третє – розробники вакцин, четвертими стали музиканти з корейської групи BTS, і замкнула лідерську п’ятірку гімнастка Сімона Байлс. Хто ще увійшов в рейтинг впливовості, журнал Time оголосить 15 вересня 2021 року.

7 вересня 2021 року стало відомо, що батько співачки – Джеймі Спірс офіційно подав в судові органи клопотання про припинення опікунства над донькою.

Брітні Спірс

Брітні Спірс позбудеться від опіки батька © gettyimages.com

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

калуш і христина соловій

Шоубіз

Kalush і Христина Соловій випустили спільний ліричний трек “Таксі” (ВІДЕО)

До свого першого сольного концерту в Києві реп-тріо Kalush випустило пісню з Христиною Соловій. І це заявка на новий ліричний хіт від гурту.   Цього року Kalush остаточно зрозуміли, що на образі зухвалих реперів далеко не заїдуть, і почали регулярно випускати ліричний реп для мас, пише Слух. Поштовхом став успіх минулорічної пісні "Зорі", далі була "Не забуду" з дебютного альбому Hotin, потім — пацанські "Додому" та "Давай начистоту" за участі Skofka. Тепер гурт випускає любовно-страждальну пісню "Таксі" з Христиною Соловій. І можна рахувати дні, коли […]

today10 Вересня, 2021 184


Слухай так, як тобі зручніше

0%